czwartek, 31 marca 2011

Ogłaszam candy! Moje pierwsze :)

Chociaż sama nie miałam szczęścia w żadnym losowaniu, to jednak się nie zrażam. Ale ponieważ chyba jeszcze milej rozdawać, to i ja chcę coś podarować, tak bez okazji. Chciałam ogłosić rozdawnictwo jutro, ale może ktoś by pomyślał, że to prima aprilis :)

Będzie można wygrać filcową broszkę w dowolnej kolorystyce, wybranej przez zwyciężczynię (bądź zwycięzcę) - mam prawie 50 kolorów filcu, więc na pewno coś wybierzecie. Broszka tego typu co na banerze candy, ok. 7 x 7 cm wielkości.

Zasady są właściwie takie jak zwykle, z jednym, naprawdę drobnym "warunkiem" dodatkowym. Proszę o:
1. zamieszczenie na swoim blogu poniższego banera z aktywnym linkiem do tego posta (gdzieś w pasku bocznym, będę sprawdzać :)
2. zostawienie komentarza, w którym zawrzecie też odpowiedź na pytanie o ulubiony kolor (może być taki najbardziej lubiany, taki, który teraz króluje w Waszej szafie itd.)

Nie musicie być obserwatorem bloga. W zabawie mogą wziąć udział osoby bez bloga, wówczas proszę o podanie w komentarzu swojego adresu mejlowego.

Zapisy do 30 kwietnia, a losowanie w niedzielę 1 maja. Czyli można zapisywać się przez cały kwiecień.


I jeszcze z dedykacją dla Was piosenka, która zawsze przychodzi mi na myśl przy takich zabawach. Polecam także w wykonaniu nie-lajf, z zabawnymi chórkami :)
Powodzenia! Trzymam za Was kciuki :)

EDIT: Bardzo Was proszę o podawanie w komentarzach ulubionego koloru. Nie musi to być kolor, w którym chcielibyście mieć swoją broszkę, po prostu kolor, który (aktualnie) najbardziej lubicie.

Candy: scrapki.pl

Chciałoby się spróbować czegoś nowego, dlatego zapisałam się na candy w scrapki.pl. I Wy też biegnijcie się zapisać, bo do wygrania bogaty zestaw, a możliwości wylosowania są nawet dwie. Klik na zdjęcie przeniesie na bloga.

Powodzenia! Chociaż to ja wolałabym wygrać :)