poniedziałek, 7 września 2015

IKEA 2016 - komu katalog?

Uwaga!
Niespodziewane okoliczności sprawiły, że jestem posiadaczką nie jednego, a dwóch świeżutkich katalogów IKEA. Nastąpił historyczny moment na który czekałam - bez mała - 15 lat. Miesiąc temu IKEA po wielu, wielu latach zapowiedzi, otworzyła swój sklep w Bydgoszczy. W końcu! Oznacza to, że do najbliższego sklepu tej sieci nie mam już 157, a 37 kilometrów!
Jupi!

Co prawda na razie boję się tłumów i na pierwszą wycieczkę się nie wybrałam, ale... nowy katalog mnie usatysfakcjonował i troszkę przebieram już nogami.

Jeśli nie jesteście w tak szczęśliwej sytuacji jak ja i macie ochotę przygarnąć katalog, zostawcie komentarz pod tym postem. Tym samym powtarzam akcję sprzed 3 lat (!). Podobnie jak wtedy musicie być gotowe na przyjęcie katalogu z niewielkimi plamkami na okładce, ale uwierzcie mi - szedł do mnie okrężną drogą, a niczego mu to nie ujmuje!

Zasada zabawy jest jedna - osobę chętną na katalog proszę o pozostawienie pod tym postem komentarza z nazwą miejscowości do której katalog ma zostać wysłany (tylko na terenie Polski). Czas - do soboty 12 września włącznie, w poniedziałek katalog powędruje do wybranej osoby.