wtorek, 7 czerwca 2011

Candy!


Oczywiście, że nie udało mi się dotrzymać obietnicy 48 godzin! Dojechałam na miejsce, ale internetu nie było, stąd to karygodne opóźnienie. Przepraszam!

Stan z niedostatkiem czasu i internetu będzie trwał u mnie przez kolejne 3 miesiące, candy ogłaszam więc na taki właśnie okres - niech datą końcową zostanie 6 września. Mam nadzieję, że do tego czasu wrócę do domu :) Jeśli nie, to lekko wydłużymy zabawę, o czym na pewno Was poinformuję.

Za każdy miesiąc nieobecności - czerwiec, lipiec i sierpień - wylosuję jedną osobę. Będą więc trzy nagrody dla trzech osób, do wyboru: komplet kwiatowy w dwóch wariantach oraz "oczkowy".

Komplet kwiatowy nr 1 - kolczyki wiszące albo na sztyftach / wkrętach (do wyboru), pierścionek z regulowaną obrączką, broszka (kwiatki mogą być jedno- lub wielokolorowe)


Komplet kwiatowy nr 2 - kolczyki wiszące albo na sztyftach / wkrętach (do wyboru), pierścionek z regulowaną obrączką, broszka


Komplet "oczkowy" nr 3 - kolczyki, pierścionek z regulowaną obrączką, broszka


Kolory oczywiście do wyboru.

Zasady jak zawsze:
1. zgłoszenie chęci udziału w komentarzu (jeden na osobę),
2. zamieszczenie na swoim blogu informacji o candy z banerem kierującym do tego posta,
3. osoby bez bloga proszę o zostawienie adresu mejlowego.

Nieprzestrzeganie zasad grozi dyskwalifikacją! :)

Baner do wklejenia:


Zapraszam więc do zabawy, szczęście uśmiechnie się do trzech osób za jakieś 3 miesiące. Życzę powodzenia i cierpliwości :)

Pozdrawiam!