wtorek, 30 czerwca 2015

Prawdziwe wyzwania!

W ten piękny wieczór przywitam Was zdjęciem:


Dlaczego? Bo tym razem chcę Was zaprosić do udziału w wyzwaniach Art Piaskownicy. Trochę się tego nazbierało. Ja też mam w tym swój udział :) Wraz z Dziewczynami zmieniłyśmy nieco zasady, żeby ułatwić udział tym wszystkim osobom, które nie tworzą papierowych prac. Przyznajmy szczerze - były i mapki do scrapów, mapki do kartek... Duży udział papieru, podczas gdy wiele osób w komentarzach pytało o możliwość stworzenia prac w innych technikach.

I tak mapki LO zmieniły się w craftmapki - według zadanego schematu możecie teraz wykonać dowolną pracę. Może być oczywiście papierowa, ale równie dobrze może to być haftowana makatka albo filcowa torba. I wiele, wiele innych. Teraz naprawdę ogranicza Was tylko wyobraźnia :) Aktualna craftmapka prezentuje się następująco:

http://art-piaskownica.blogspot.com/2015/06/craft-mapka-ze-sponsorem.html

Czasu już niewiele, ale edycja z nagrodami!

Wracając do pierwszego zdjęcia. Kolejna zmiana polega na tym, że wyzwania nie są przyporządkowane do konkretnej osoby z DT Art Piaskownicy. I tak, w czerwcu przypadło mi... wyzwanie foto! Początkowo się broniłam, ale trzeba próbować nowych rzeczy i po prostu się uczyć. Dlatego aktualnie możecie wziąć udział w zaproponowanym przeze mnie wyzwaniu "Ku niebu". Po szczegóły zapraszam tutaj:

http://art-piaskownica.blogspot.com/2015/06/wyzwanie-foto-ku-niebu_13.html

Kolejna porcja niebawem, ale jeśli chcecie sprawdzić wszystkie nasze propozycje na najbliższe tygodnie - zapraszamy!

http://art-piaskownica.blogspot.com/