poniedziałek, 19 marca 2012

Wykreślanka

Bardzo kartkowo się zrobiło, a to w końcu nie moja działka :) Dlatego dziś broszki:
choć nie powstrzymam się i pokażę kartkę znowu recyklingową, bez sensacji i bajerów. Bardzo żałuję, jednak chyba nie potrafię korzystać ze skrapowych papierów... Troszkę posiadam, ale raczej tylko podziwiam.


Nie pytajcie jak trafił w moje ręce, ale wykreślanka pochodzi z "Małego Pielgrzyma Licheńskiego" :) Gazetkę wyrzuciłam, ale w środku był dodatek dla dzieci (ów "Mały Pielgrzym"), który maksymalnie wyeksploatowałam i poddałam procesowi odzysku. Po wykreśleniu świątecznych słów typu "koszyczek" czy "zajączek" (listę umieściłam wraz z * w środku kartki), otrzymujemy życzenia świąteczne (wesołego alleluja, mokrego dyngusa itd.). Myślę, że dobry pomysł na kartkę, jeśli tam, gdzie trafi, są młodsze dzieci, które będą chciały się pobawić. Czcionkę do napisu poleciła mi Aśko, za co bardzo jej dziękuję :) A kartkę zgłaszam na wyzwania Digi-Scrap i CruftFun - akurat pasują, a udział w takich zabawach trochę mobilizuje mnie do pracy.

Pozdrawiam Was serdecznie i dziękuję za wszystkie miłe słowa z ostatnich komentarzy. Muszę sporo nadrobić, cały weekend odpoczywałam od komputera :)