poniedziałek, 15 października 2012

Wyzwanie #2 czas zacząć!

Wyzwanie śmieciowe okazało się sukcesem i bardzo chętnie wzięłyście w nim udział, wiele osób oddało także swój głos na ulubioną pracę. Ponieważ nagroda do Ystin już trafiła (w końcu!), z czystym sumieniem mogę ogłosić wyzwanie numer 2.

Pomysł na nie przyszedł już dawno, ale nie wiedziałam dokładnie jak ubrać to zadanie w słowa :) Chciałabym, żebyśmy przygotowały prace, w których zaistnieje element "pierwszego razu". Zdarza Wam się powiedzieć "to nie mój kolor", "chciałabym nauczyć się tej techniki" albo "muszę tego spróbować"? W wyzwaniu będzie chodziło właśnie o to, by zrobić coś troszkę innego niż dotychczas: wykorzystać tutorial znaleziony w sieci, użyć w końcu papieru czy stempla, który nie doczekał się jeszcze tego zaszczytu, zrobić coś w nie do końca naszym kolorze (może się okazać, że jednak troszkę go polubimy :), pochlapać farbą czy gesso, jeśli jeszcze tego nie robiłyście, pokusić się o transfer wydruku na tkaninę, spożytkować piękne, ale odłożone dotąd na bok koraliki, wykonać bransoletkę w technice, której dotąd używałyście do robienia kolczyków, uszyć coś bardziej skomplikowanego niż dotąd, spróbować haftu krzyżykowego, odnowić mebel po raz pierwszy... Nie musi być to całkowicie nowa dla Was technika, ale jakiś element, którego dotąd nie wykorzystywałyście, a wart byłby wypróbowania. Każdy nowy krok na który się zdecydujecie będzie tu mile widziany!

Znowu poproszę Was o pomoc w wybraniu zwycięzcy. Zgodnie z pojawiającymi się w trakcie pierwszego wyzwania prośbami, będzie można oddać trzy głosy na trzy różne prace. Mam nadzieję, że to Was usatysfakcjonuje :)

Zasady takie jak poprzednio:
1. stwórz nową (albo pokaż dotąd niepublikowaną) pracę zgodną z tematem wyzwania
2. umieść jej zdjęcie na swoim blogu i zalinkuj do tej notki. Banerek niech znajdzie się w pasku bocznym Waszego bloga
3. wróć tutaj i dodaj swoją pracę za pomocą inlinkza. Masz na to czas do 11 listopada. Mam nadzieję, że dzięki takiemu wydłużonemu terminowi wszyscy, którzy chcą - zdążą :) Można dodać dowolną ilość prac.
4. dzień później, 12 listopada, rozpocznie się tygodniowe głosowanie. Po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń pojawi się w tym miejscu narzędzie do głosowania. Każdy może oddać trzy głosy na trzy różne prace, tradycyjnie nie głosujemy na własne wytwory :)
5. Będzie nagroda! Filcowa biżuteria, której kolorystykę wybierze zwyciężczyni/zwycięzca wyzwania - czyli w połowie niespodzianka, w połowie według życzenia. Może być?
Banerek do zamieszczenia na blogu:

Wyzwanie jest chyba nieco trudniejsze niż pierwsze, ale mam nadzieję, że zechcecie wziąć udział!

P.S. Bardzo proszę o przestrzeganie warunków - praca ma być niepublikowana przed 15 października 2012 r., a banerek wyzwania musi znaleźć się w pasku bocznym Waszego bloga. Dziękuję!

Nie wiesz jak dodać swoją pracę? Zobacz prostą instrukcję >>tutaj<<