piątek, 24 sierpnia 2012

Koniec wyzwania, teraz głosujemy!

Wyzwanie właściwie się skończyło, pozostało jeszcze tylko głosowanie. Mam nadzieję, że bez względu na to, czy zgłosiłyście pracę, czy nie, oddacie swój głos i pomożecie wybrać zwycięskie dzieło. Pamiętam, że niektóre z Was solennie obiecywały, że pomogą, więc czekam :)

Trzeba wrócić do posta ze śmieciowym wyzwaniem, gdzie pod miniaturkami znajdują się teraz przyciski "vote". Klikacie na przycisk przy wybranej pracy i gotowe. Każda osoba ma jeden głos, przy czym nie głosujemy na własne dzieło (o ile dodałyście pracę). Całość oczywiście anonimowa, na razie nie będzie widać, która praca ma ile głosów. Innych zasad brak :)

I jeszcze jedna sprawa związana z zabawą. Ponieważ na początku września niespodziewanie wyjeżdżam na krótkie wakacje, może nastąpić nieznaczna zwłoka - mam nadzieję, że nie z ogłoszeniem ostatecznych wyników, co najwyżej z wykonaniem nagrody.

A żeby nie zostawiać Was tylko z gołą notką - filcowy kwiat, który w zamyśle miał być broszką, ale mógłby zmienić się w element opaski, pierścionek, naszyjnik... właściwie cokolwiek :)


Udanego weekendu, bo już, już się zbliża :)