piątek, 24 sierpnia 2012

Koniec wyzwania, teraz głosujemy!

Wyzwanie właściwie się skończyło, pozostało jeszcze tylko głosowanie. Mam nadzieję, że bez względu na to, czy zgłosiłyście pracę, czy nie, oddacie swój głos i pomożecie wybrać zwycięskie dzieło. Pamiętam, że niektóre z Was solennie obiecywały, że pomogą, więc czekam :)

Trzeba wrócić do posta ze śmieciowym wyzwaniem, gdzie pod miniaturkami znajdują się teraz przyciski "vote". Klikacie na przycisk przy wybranej pracy i gotowe. Każda osoba ma jeden głos, przy czym nie głosujemy na własne dzieło (o ile dodałyście pracę). Całość oczywiście anonimowa, na razie nie będzie widać, która praca ma ile głosów. Innych zasad brak :)

I jeszcze jedna sprawa związana z zabawą. Ponieważ na początku września niespodziewanie wyjeżdżam na krótkie wakacje, może nastąpić nieznaczna zwłoka - mam nadzieję, że nie z ogłoszeniem ostatecznych wyników, co najwyżej z wykonaniem nagrody.

A żeby nie zostawiać Was tylko z gołą notką - filcowy kwiat, który w zamyśle miał być broszką, ale mógłby zmienić się w element opaski, pierścionek, naszyjnik... właściwie cokolwiek :)


Udanego weekendu, bo już, już się zbliża :)

15 komentarzy:

 1. o matko zapomniałam!!! a nawet buty rozbebeszyłam bo z nich miałam robić...a jak je rozbebeszyłam to po 2 dniach zapomniałam po co!! aaa no to będę głosować.

  OdpowiedzUsuń
 2. nie zdążyłam wziąć udziału, ale chętnie pooglądam prace i zagłosuję:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ciekawe prace, głos już oddany ;) a ten filcowy mak jest przecudny ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Tylko jeden głos? Trudny wybór, ale element zaskoczenia zwyciężył. Powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 5. głos już oddałam :-) ciężko było wybrać jedną pracę, ciekawa jestem kto zwycięży

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam :) Kwiatek jest bardzo ładny i starannie wykonany. Bardzo lubię maki, może dlatego tak przypadł mi do gustu. Nie wiem czy mogę coś zasugerować, ale poprzestałabym na broszce :)
  Chętnie wezmę także udział w głosowaniu.
  Pozdrawiam i zapraszam również do mnie!
  wiwkawowka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. to bardzo niezdrowe, że nie widać wyników. a ja jestem taka ciekawa, czy mój typ wygra :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Kwiatek śliczny, a ja teraz udaję się na głosowanie :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Witaj, ciesze się że odkryłam przypadkiem twój blog, śliczne prace, pozdrawiam :) głos też oddałam

  OdpowiedzUsuń
 10. Obowiązek wykonany, ale nie powiem, żeby było mi łatwo podjąć decyzję. A nie można byłoby chociaż na dwie prace zagłosować?

  OdpowiedzUsuń