poniedziałek, 28 października 2013

Lis i sowy

Wczoraj pisałam Wam o nowym miejscu w sieci dla papieromaniaków - na blogu oraz fb sklepu Fox in a Box ostatnie godziny zapisów na cukierasy! Kto jeszcze się nie bierze udziału, niech koniecznie to nadrobi :)

Wczoraj też u sympatycznego liska pojawiła się moja pierwsza praca - różowo-tekturowa. Tektura jest świetnym, "naturalnym" materiałem, ta sprzedawana w sklepie ma szary odcień i lekkie chropowatości. Jest cudna! Do tego sowy i oryginalne dodatki Foxa. Więcej zdjęć i szczegóły znajdziecie >>tutaj<<.


Kartę z sowami wycięłam z arkusza 30x30 (papiery Sodalicious), a napis nadrukowałam metodą, którą pokazywałam kiedyś w środowych mykach, >>tutaj<<. Było to prawie rok temu, więc ten post może być dla niektórych odkryciem. Ja z tego sposobu korzystam zawsze, gdy potrzebne mi napisy na konkretnym wykrojniku czy papierze. Dla bezmaszynkowców jak znalazł!

Jeśli macie ochotę, zamieszczam też napis, który stworzyłam na potrzeby tej kartki. Zawsze można wydrukować na czarno, jeśli nie lubicie różu :) Jeżeli wykorzystacie ten digi-stempel proszę tylko o podanie źródła czyli tego posta. No i info w komentarzu, bo chętnie obejrzę efekt :)


Jak czujecie się po zmianie czasu? Jest szansa na udany poniedziałek? Bo tego właśnie Wam życzę!