środa, 4 września 2013

Środowe myki: wrześniowe tapety na pulpit


Od czasu, kiedy mój komputer zaliczył kilka miesięcy temu totalny reset (czytaj: straciłam wszystkie dane), mam nowy zwyczaj - zmieniam tapetę na pulpicie co najmniej raz w miesiącu. Kiedyś tygodniami miałam jedną tapetę, dziś dostrzegam, ile przez ten czas traciłam! Ładna grafika albo powtarzający się wzór związany z bieżącym czasem, konkretnym miesiącem czy świętem to teraz moje "must have". A że dostrzegam piękno w każdej porze roku, wszystkie miesiące cieszą mnie jednakowo :)

Dotąd tapety na pulpit czerpałam z jednego miejsca (pierwsza grafika jest aktualnie na moim komputerze), ale dokonując mojej subiektywnej selekcji dla Was, natknęłam się na inne piękne dzieła. No właśnie, dla mnie niektóre z nich to małe dzieła sztuki! I już zastanawiam się co wrzucić na pulpit...

Pod każdym obrazkiem podane jest źródło - jeśli któraś tapeta spodoba się Wam i zechcecie ją pobrać, kliknijcie na link i pobierzcie grafikę bezpośrednio ze strony jej twórcy. Tam też znajdziecie dostępne rozdzielczości i rozmiary tapet, które dopasujecie do swojego monitora.

źródło
źródło
źródło
źródło
źródło
źródło
źródło
źródło
źródło

Jak podoba się Wam ten pomysł? Często zmieniacie wygląd komputera czy raczej trzymacie się jakiegoś ulubionego zdjęcia?


W poprzednich środowych mykach:
Wszystkie środowe myki