piątek, 4 stycznia 2013

Piwne życzenia z krowim akcentem

Wczoraj zachęcałam do wyzwania, w którym własne upodobania macie postawić na pierwszym miejscu, a dziś pokazuję kartkę, którą zrobiłam posługując się wytycznymi od Ani, prowadzącej bloga Dziergam Sobie. Kartkę zamówiła jeszcze w grudniu. Wytyczne: 50. urodziny wujka, mile widziany akcent piwny, śląski, futbolowy (koniecznie Arminia Bielefeld). Na szczęście Ania poratowała mnie jeśli chodzi o aspekt śląski i zaproponowała odpowiedni napis (który w jej tłumaczeniu brzmi "jeszcze raz tyle").

Ile się nagimnastykowałam, to moje :) Ania już drugi raz postawiła przede mną wyzwanie, które wiele mnie nauczyło od strony technicznej (pierwsze >>tutaj<<). Od Lubego dostałam kapsel, pomalowałam go na biało, umieściłam na nim pięćdziesiątkę. Krówka na szczycie etykiety to maskotka rzeczonego klubu piłkarskiego. Właśnie skojarzyłam, że poprzednia kartka dla Ani też zawierała krowi motyw :)
Kartka miała ok. 22 cm wysokości.I nie jest to bynajmniej ostatnia grudniowa praca, jaką pokażę Wam w najbliższych dniach :)

Udanego piątku!

P.S. Dziękuję Majce za wyróżnienie...
...za docenienie moich wysiłków i miłe słowa, ślę uściski!