wtorek, 6 listopada 2012

Kartka nr 2

Dziękuję za wszystkie komentarze pod poprzednim postem! Druga kartka na ten sam chrzest utrzymana była w nieco innym klimacie. Kolory miały być bardziej stonowane, tak jak w przypadku pierwszej zastosowałam się do wytycznych o zerowej ilości kwiatków i różu (nie było to trudne :). Stąd chyba trochę elegancka, złotawa tonacja, gruba wstążka i prosta wycinanka (wykrojnik od Moniki-veny7). Jedyną ekstrawagancją jest ścieg maszynowy - bardziej ozdobny niż używałam dotychczas. Dał całkiem fajny efekt.

aby powiększyć, otwórz w nowym oknie
Kartka prosta, dość skromna, bez wielkich ozdobników i dużej ilości elementów. Mam jednak nadzieję, że nie wydała się Wam nudna :)

Chociaż pokazuję ją jako drugą, była to moja pierwsza w życiu kartka zrobiona na chrzest. Potraktujcie ją jako inspirację do wzięcia udziału w wyzwaniu "Coś nowego" - macie czas do końca tygodnia, więc tych, którzy czekali do ostatniej chwili, zapraszam! A ja, skoro nie mogę wziąć udziału we własnym wyzwaniu, zgłaszam kartkę na wyzwanie w Magicznej Kartce - praca dla dziecka :)

A pomimo deszczowej aury życzę Wam pogodnego dnia - dajcie znać, jeśli widać u Was słońce, chętnie ogrzeję się tą myślą ;)