wtorek, 6 grudnia 2011

Wyniki cukierasowego rozdawania

Ponieważ wydaje mi się, że ten początek jeszcze ktoś przeczyta, wykorzystam okazję i podziękuję Wam wszystkim za udział w mojej zabawie. Bardzo się cieszę, że tyle z Was wpadło tu i miało ochotę zgarnąć nagrodę. Do każdego zajrzałam, chyba wszędzie zostawiłam swój ślad i muszę powiedzieć, że świąteczny nastrój bije z Waszych blogów :) Mam nadzieję, że u każdej i każdego z Was był dzisiaj Mikołaj, ja natomiast obdaruję (orkiestra, tusz!)...sutaszową artystkę o więcej niż jednym talencie.

Gratuluję! I proszę o kontakt pod adresem filc.joanna.stepniak@wp.pl do najbliższego piątku*. Przypominam, możesz wybrać coś filcowego (np. jakiś element biżuterii, oprócz bawełny i czesanki), zapraszam więc do odwiedzenia galerii na Picasie, gdzie (prawie) wszystkie dotychczasowe moje prace.

*zwyczajem poprzedniego candy, jeśli Anya się nie zgłosi, wylosują inną osobę.

Ja z kolei nie liczyłam dziś na Mikołaja, więc nawet butów nie pastowałam. Od rodziców prezencik dostałam w weekend, ale dziś zapukał Pan Listonosz z przesyłką od Agnieszki:


Jak widzicie dotarł do mnie ten piękny notesik i niespodziewane ozdoby w postaci ptaszka i gwiazdki. Z całego serca dziękuję! Okazało się, że Mikołaj ma jeszcze siłę sprawczą, nawet jeśli chodzi o Pocztę Polską :)

Dziękuję za uwagę, pozdrawiam Was serdecznie!