poniedziałek, 2 lutego 2015

12 projektów dla domu - podsumowanie

Uff, rok 2014 mogę uznać za zamknięty! Nie dawało mi spokoju, że muszę podsumować jeszcze cykl "12 projektów dla domu" - przecież to już powinno być zrobione! Ale musiałam wszędzie zajrzeć, pooglądać, popodziwiać.. Podzieliłyście się mnóstwem kreatywnych pomysłów, były to przede wszystkim projekty porządkujące przestrzeń i upiększające wnętrza. Wśród 74 zgłoszonych prac każdy znajdzie coś dla siebie. Nie wiem jak dla Was, ale udział w cyklu okazał się przede wszystkim motywacją, by dokończyć odwlekane projekty. I największa satysfakcja to pewnie ta wewnętrzna!

Muszę się też przyznać do porażki... Niestety poległam i udało mi się zamieścić tylko 11 projektów z tutorialami. Ciężko było w jesienno-zimowe miesiące, kiedy trudno o akceptowalne zdjęcia. Na szczęście wśród biorących udział było kilka dziewczyn, które nie tylko dotrwały do końca (a przecież wystarczyło dodać jeden projekt, aby wziąć udział w zabawie), ale wykazały się niesamowitą dyscypliną!

Stworzyłam specjalną tablicę na Pintereście, gdzie w wygodny sposób możecie obejrzeć wszystkie projekty (wystarczy kliknąć na obrazek):

https://www.pinterest.com/asiamajstruje/12-projekt%C3%B3w-dla-domu-podsumowanie/

Jedną z tych wytrwałych osób była Barbarella, która w każdym miesiącu dodawała swój post z pomysłem dla własnego domu. Projekty były bardzo różnorodne i niejednokrotnie dotyczyły przedmiotów o większym gabarycie. I choć każda z Was zasługuje na wyróżnienie, pozwólcie, że to właśnie do Barbarelli powędruje nagroda.

Dla wszystkich, którzy chcą zaznaczyć swój udział w projekcie, przygotowałam baner. Możecie go pobrać i umieścić na swoim blogu. A jeśli zechcecie u siebie napisać o wyzwaniach jakie stoją przed Wami i Waszymi domami w 2015 roku, zamieśćcie link w komentarzu - z chęcią zajrzę! I sama też przygotuję taki post, a co!


Kochane, dziękuję raz jeszcze za liczny udział, dawkę niesamowitych inspiracji i cierpliwość do projektu. 12 miesięcy to trochę długo i być może część z Was w ogóle o nim zapomniała :) Tym bardziej zapraszam do zapoznania się ze zgłoszonymi pomysłami i odwiedzinami na blogach uczestniczek. Może i Wy znajdziecie tam inspirację do działania?