sobota, 1 września 2012

Wyniki wyzwania śmieciowego

Przede wszystkim dziękuję ze udział wszystkim Dziewczynom, które zdecydowały się podzielić swoimi pracami w ramach pierwszego na moim blogu wyzwania. Zgłosiły 29 prac z najprzeróżniejszych "dziedzin" rękodzieła, więc wybór był trudny. Tym bardziej dziękuję 110 osobom, które oddały głos na ulubioną pracę i pomogły wyłonić Zwyciężczynię!

Nie spodziewałam się takiego odzewu i dziękuję Wam wszystkim za to, że zabawa nie przerodziła się w smutną masakrę, do której nikt nie zgłosił żadnej pracy :) A dzięki dużej ilości oddanych głosów mam nadzieję, że wyrok uznacie za reprezentatywny.

Miło mi więc ogłosić, że śmieciowe wyzwanie wygrała praca Ystin, uzyskując 30 Waszych głosów. Oto ona:

zdjęcie pochodzi z bloga Ystin

Jeżeli macie koraliki, które chciałybyście zmienić w taką biżuterię, Ystin przygotowała dla Was tutorial.

Ystin, serdecznie gratuluję i odezwę się do Ciebie na @.

Jeśli jesteście ciekawi, jak rozłożyła się reszta głosów, wróćcie do >>tego<< posta, tam pod zdjęciami prac pokazały się już wszystkie dane.
Pozostałym Dziewczynom ogromnie dziękuję za udział i obiecuję, że to nie ostatnie wyzwanie! Postaram się wymyślić jakiś w miarę szeroki temat, by każdy mógł wziąć w nim udział. Nawet coś chodzi mi po głowie...

I na kilka dni się żegnam, wyjeżdżam na niezapowiedziane wakacje... Przygotowałam jednak tyle prac, że nawet nie odczujecie mojej nieobecności! W środę pojawi się też kolejny odcinek myków, więc zapraszam!