sobota, 9 kwietnia 2011

O rety!

Tyle mi się nazbierało rzeczy do pokazania, a przecież staram się codziennie coś zamieścić! Ale muszę to jakoś dozować, bo w końcu zabraknie weny albo czasu i wtedy siup! zajrzę tu i ówdzie i wygrzebię coś starszego, żeby dać znak życia :) Cha, ale jestem sprytna! ;)

Trochę to już nudne, ale znowu powrócę do tematów wiosenno-wielkanocnych. Dla kurczaka i zająca dorobiłam towarzystwo w postaci baranka, ale jakoś mu tak dziwnie z gęby patrzy.


Powstało jeszcze kilka pisanek na patykach - wzory te same, ale odpuściłam już szycie na maszynie i wszystko zrobiłam ręcznie. Jednak nie mam na tyle umiejętności, więc łatwiej kontrolować mi zszywanie i wypychanie, kiedy wszystko robię igłą i nitką bez maszyny.
I małe ogłoszenie. Na blogu Krainy Filcu konkurs na filcowe przedmioty (z arkuszy albo wełny) kojarzące się z Wielkanocą. Wystarczy przesłać im zdjęcia, które potem pojawiają się na blogu i na profilu Krainy na fejsbuku. Wygrać można oczywiście wełnę i filc. Jeśli więc tworzycie coś z filcu - zachęcam do wzięcia udziału. A pozostałych do głosowania oczywiście - na ich blogu i fb. Podejrzewam, że wystarczy odnaleźć użytkownika "Kraina Filcu", tam są pewnie informacje o konkursie "Filcowa Wielkanoc". Przynajmniej tak to sobie wyobrażam, bo osobiście nie mam konta na fb :) Ale wiem, że moje pisanki, magnesy, kwiatki, kurczaki, zające, baranek i ocieplacze do jajek już tam są ;)

Pozdrawiam Was serdecznie, dziękuję za wszystkie komentarze, że zaglądacie tutaj i się odzywacie. To naprawdę ogromna frajda, kiedy dowiaduję się, że komuś spodobało się to, co robię. I cały czas zapraszam na candy!