poniedziałek, 1 lipca 2013

Tryptyk znad morza

Tematyczny, czerwcowy tydzień na blogu Przyklej to! upłynął pod znakiem łazienki i wszelkich kosmetycznych gadżetów. Początkowo miałam zupełnie inny plan, ostatecznie jednak użyłam szczoteczki do czyszczenia rąk i lakieru do paznokci. Jak się okazało, dzięki szczoteczce i farbie można samodzielnie wykonać proste tło, a lakier do paznokci - któż nie malował nimi tekturek i alfabetów :) A do tego jak się pięknie potem błyszczą!

Papier i badżik ColorHills, karta z piórkiem i strzałka - Sodalicious, a poza tym skrawki papierów ILS i Sody. Na scrapie znalazły swoje miejsce dodatki od Katki i Lejdi.
Nad morzem w maju byłam chyba pierwszy raz i pomimo ogromnego wiatru było świetnie! Te kilka dni musi mi też starczyć w tym roku za całe wakacje :)

Co prawda automatycznie, ale pozdrawiam Was serdecznie ze słonecznego i gorącego miejsca pracy w okolicach kopalni węgla brunatnego :) Ponieważ cały czas nie mam dostępu do internetu, a posty, które się ukazują zostawiłam dla Was przed wyjazdem, nie mam też możliwości zobaczenia, co zmieniło się na blogach wraz z początkiem lipca - chodzi mi oczywiście o usługi Google, z których wszyscy korzystamy/korzystaliśmy. Jestem ciekawa, czy czeka mnie jakieś zaskoczenie albo wielki szok po powrocie :) Tymczasem zapraszam do śledzenia bloga przez Bloglovin' albo jakąkolwiek inną usługę!