poniedziałek, 1 lipca 2013

Tryptyk znad morza

Tematyczny, czerwcowy tydzień na blogu Przyklej to! upłynął pod znakiem łazienki i wszelkich kosmetycznych gadżetów. Początkowo miałam zupełnie inny plan, ostatecznie jednak użyłam szczoteczki do czyszczenia rąk i lakieru do paznokci. Jak się okazało, dzięki szczoteczce i farbie można samodzielnie wykonać proste tło, a lakier do paznokci - któż nie malował nimi tekturek i alfabetów :) A do tego jak się pięknie potem błyszczą!

Papier i badżik ColorHills, karta z piórkiem i strzałka - Sodalicious, a poza tym skrawki papierów ILS i Sody. Na scrapie znalazły swoje miejsce dodatki od Katki i Lejdi.
Nad morzem w maju byłam chyba pierwszy raz i pomimo ogromnego wiatru było świetnie! Te kilka dni musi mi też starczyć w tym roku za całe wakacje :)

Co prawda automatycznie, ale pozdrawiam Was serdecznie ze słonecznego i gorącego miejsca pracy w okolicach kopalni węgla brunatnego :) Ponieważ cały czas nie mam dostępu do internetu, a posty, które się ukazują zostawiłam dla Was przed wyjazdem, nie mam też możliwości zobaczenia, co zmieniło się na blogach wraz z początkiem lipca - chodzi mi oczywiście o usługi Google, z których wszyscy korzystamy/korzystaliśmy. Jestem ciekawa, czy czeka mnie jakieś zaskoczenie albo wielki szok po powrocie :) Tymczasem zapraszam do śledzenia bloga przez Bloglovin' albo jakąkolwiek inną usługę!

9 komentarzy:

 1. Super!!! A już może morze mnie powaliło :)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne ! Kocham morze :)

  OdpowiedzUsuń
 3. wooow, to tłoo jest czaderskie, chyba muszę popróbować :)

  OdpowiedzUsuń
 4. świetnie!!! bardzo pomysłowe tło zrobiłaś tą szczoteczką, czasem pomysł moze zastąpic drogie dodatki, super :)

  OdpowiedzUsuń
 5. ale świetny efekt uzyskałaś szczoteczką :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Scrap jest super, w dodatku tyle tu niebieskości, od razu mi weselej :)Tylko kilka dni wakacji? Oj współczuję... ja chyba bym nie wytrzymała, potrzebuję co najmniej 2 tygodni :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetny pomysł z tłem, a scrap jest niesamowity :D

  OdpowiedzUsuń