środa, 7 marca 2012

End de łiner iz...

Nie będę się rozpisywać, bo większość z Was pewnie i tak szybko przeskoczy do wyników :) Jednak dziękuję wszystkim za udział w moich cukierasach i wszystkie urodzinowe życzenia!

Korzystając z okazji, że ten post przeczyta więcej osób niż zazwyczaj, zachęcam do wzięcia udziału w akcji pomocy dla 18-letniej Izy, chorej na rzadki nowotwór. O akcji dowiedziałam się z bloga Alexandry, a sprawa jest mi o tyle bliska, że ta młoda dziewczyna pochodzi z mojego rodzinnego miasta - Grudziądza. Koncert i aukcje, które mają odbyć się tam 17 marca planowane są w szkole, w której zresztą sama uczyłam się w czasach podstawówki... Jeśli nie rękodziełem - bo czasu zostało już niewiele - to może ktoś z Was zechce wesprzeć Izę na przykład przez przekazanie 1% podatku. Więcej informacji na stronie WIOSNA DLA IZY.

Losy pocięte, maszyna puszczona w ruch... ale okazało się, że aparatu brak, więc tym razem bez zdjęcia dokumentującego. Zwyciężczynią losowania jest


Serdecznie gratuluję i proszę o kontakt (adres mejlowy w pasku bocznym). Gdyby zwyciężczyni nie zgłosiła się do poniedziałku, losowanie przeprowadzę ponownie.

Pozdrawiam Was serdecznie!