środa, 31 lipca 2013

Niespodzianka czyli wyzwanie #4!

Już po raz czwarty zapraszam Was na moje wyzwanie! Od ostatniego minęło już trochę czasu, ale mam nadzieję, że i tym razem chętnie się przyłączycie. Temat - arcyprosty! Zachęcam Was do pokazania techniki, w której najlepiej się czujecie. Zaprezentujcie swoją specjalność, jak to się mówi w kulinarnym świecie "spécialité de la maison". Może być to każda dziedzina rękodzieła, coś, co pochłania Was bez reszty, w czym czujecie się najpewniej, co najlepiej Wam wychodzi. Prawda, że łatwe?

Tak jak poprzednio poproszę Was o pomoc w wybraniu zwycięskiego projektu, głosować będzie można na trzy różne prace.

Zasady bez zmian:
1. stwórz nową (albo pokaż dotąd niepublikowaną) pracę zgodną z tematem wyzwania
2. umieść jej zdjęcie na swoim blogu i zalinkuj do tej notki. Banerek niech znajdzie się w pasku bocznym Waszego bloga
3. wróć tutaj i dodaj swoją pracę za pomocą inlinkza. Masz na to czas do 21 sierpnia. Tym razem można dodać tylko jedną pracę, więc dobrze się zastanówcie i wybierzcie coś naprawdę super :)
4. dzień później, 22 sierpnia, rozpocznie się tygodniowe głosowanie. Po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń pojawi się w tym miejscu narzędzie do głosowania. Każdy może oddać trzy głosy na trzy różne prace, tradycyjnie nie głosujemy na własne wytwory :)
5. Będzie nagroda! Tradycyjnie filcowa, bo to moja specjalność :) Tym razem z zestawu przeróżnych filcaków, które widoczne są poniżej, zwyciężczyni/zwycięzca będzie mógł wybrać 2 rzeczy.

Kalendarz wyzwania wygląda następująco:
31 lipca - 21 sierpnia - dodajemy prace
22-28 sierpnia - trwa głosowanie
29 sierpnia - wyniki wyzwania

Banerek do zamieszczenia na blogu:

Wybierać będziecie z tego oto zestawu filcowej biżuterii, a myślę, że jeszcze coś dorzucę:

P.S. Bardzo proszę o przestrzeganie warunków - praca ma być niepublikowana przed 31 lipca 2013 r., a banerek wyzwania musi znaleźć się w pasku bocznym Waszego bloga. Dziękuję!
  
Wyniki wyzwania: