wtorek, 26 stycznia 2016

12 projektów dla domu - 2. edycja

Dwa lata temu zaproponowałam Wam wspólną zabawę "12 projektów dla domu". Pamiętacie? A może nie zaglądałyście wtedy jeszcze do mnie? Jeśli chcecie przypomnieć sobie zgłoszone prace, zapraszam tutaj.

Na czym polega projekt? Chodzi przede wszystkim o zmobilizowanie się do porządkowania, upiększania i ulepszania przestrzeni wokół nas. Mogą to być drobne projekty jak organizery czy dekoracje, ale też zdecydowanie większe - na przykład odnawianie mebli. Pełna dowolność :)

Co do nazwy... Miałam plan, aby przez rok, co miesiąc, zamieszczać projekt z tutorialem krok po kroku. Udało się pokazać 11 realizacji, mniejszych i większych. Aby dołączyć do wyzwania wystarczyło oczywiście, abyście dodały jedną pracę. I tak to zostawmy. W tym roku nie narzucę sobie żadnego planu, ale postaram się, aby projektów było co najmniej kilka. Nazwa zostaje :)

Zasady w skrócie:
- wykonujecie projekt dla swojego domu, prezentujecie go na swoim blogu (tutorial oczywiście nie jest wymagany),
- na swoim blogu umieszczacie baner i informację, że Wasz projekt bierze udział w akcji. Projektów w ciągu roku możecie dodać ile chcecie,
- dodajecie swoją pracę za pomocą widgetu poniżej (jeśli jeszcze nie korzystałaś z Simply Linked, tutaj obrazkowa instrukcja),
- czas macie do końca 2016 roku, ale nie odkładajcie udziału na ostatnią chwilę!

Jeśli nie prowadzicie bloga, możecie dodać np. link do posta na fejsbuku albo otagować swoje zdjęcie na Instagramie jako #12ProjektówDlaDomu.

Baner do pobrania:
Mam nadzieję, że wspólnie zmotywujemy się do działania, a przy okazji objawią się tu Wasze talenty :)
Powstanie tablica na Pintereście, do której na bieżąco będę dodawała Wasze prace. Przy okazji zajrzyjcie na tablicę, stworzoną z zeszłorocznych zgłoszeń:

https://www.pinterest.com/asiamajstruje/12-projekt%C3%B3w-dla-domu-podsumowanie/


To co, kto odważy się pierwszy?