wtorek, 14 sierpnia 2012

Moja osobista odpowiedź na wyzwanie

Zapisywać można się jeszcze przez kolejne 9 dni z haczykiem, a głupio byłoby nie wziąć udziału we własnej zabawie, prawda? Nie mówiąc już o tym, że proszę Was o zastosowanie się do wytycznych i ruszenie głową, a sama tylko się przyglądam. Co to, to nie!

Przygotowałam coś, co dosłownie od A do Z jest recyklingowe. Okładka z kartonowego opakowania, a na niej przeróżne skrawki papierów, sznurki, które przyleciały do mnie, będąc elementami przesyłek, i papierek z cyferkami - fragment ulotki jednego z dyskontów (tego z owadem w logo :). Polecam Wam zresztą tą ulotkę (świeżynka z asortymentem szkolnym) - dla mnie stała się źródłem jeszcze jednego wycinanego motywu, ale o tym przy innej okazji :)

Notesik jest grubaśny, kartki nie są łączone na zszywki, ale zgięte na pół, a przez środek idzie ciasno związany sznurek. I o dziwo wszystko pięknie trzyma się na miejscu! Nie zrobiłam zdjęcia z zapałką, ale musicie uwierzyć mi na słowo - jest naprawdę malutkiNawet nie wiecie jak się cieszę, że do wyzwania zgłosiłyście już 16 prac! Naprawdę bałam się przed jego ogłoszeniem :) W najbliższych dniach postaram się nadrobić wszystkie zaległości. Tymczasem!

7 komentarzy:

 1. Super notesik! Spodobało mi się Twoje wyzwanie, zaczęłam już się rozglądać za jakimś "śmieciem" :) Rozumiem, że powstać może dowolny przedmiot?

  OdpowiedzUsuń
 2. śliczny notesik, i pomyśleć że to wszystko jest recyklingowe :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczności, bo sztuką jest zrobić coś z niczego :)

  OdpowiedzUsuń
 4. boski :) zmajstrowalas przesuperanski notesik Asiu :) Wlasnie wrocilam z dluuugich wakacji i ciesze sie, bo widze, ze moze zdaze jeszcze dolaczyc do Twojej smieciowej zabawy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Ci bardzo :) Zostało jeszcze kilka dni, mam nadzieję, że uda Ci się coś zmajstrować!

   Usuń