poniedziałek, 12 listopada 2012

3, 2, 1, głosujemy!

Pięknie dziękuję za udział w wyzwaniu wszystkim osobom, które zgłosiły każdą z 56 (!) prac. Niektóre z Was dodały więcej niż jedną, tym bardziej się więc cieszę, że po raz drugi temat okazał się wystarczająco szeroki (bo prace od kulinariów po wystrój wnętrz!). Przez ostatni miesiąc prac przybywało, teraz natomiast czas na głosowanie. Zaczyna się ono dzisiaj i potrwa do 18 listopada.

Do głosowania zapraszam wszystkie osoby, bez względu na to, czy Wasze dzieło bierze udział w zabawie, czy nie. I chociaż w przeciwieństwie do poprzedniego wyzwania tym razem każdy może oddać głos na maksymalnie 3 różne prace, to widzę, że zadanie i tak będzie trudne! Zapraszam więc do dokładnego przyjrzenia się każdej z osobna, może coś Was zaintryguje, dostrzeżecie coś nowego także i dla Was, zwrócicie uwagę na oryginalny przedmiot, bądź ten misternie wykonany. Nieśmiało przypominam też tym z Was, które biorą w wyzwaniu udział, by nie głosować na własną pracę :)

Instrukcja jest następująca - aby zagłosować, wróćcie proszę do posta inaugurującego wyzwanie, o >>tutaj<<. Na jego końcu znajdują się miniaturki zgłoszonych prac, można je kliknąć, by dokładniej obejrzeć dzieło, można od razu zagłosować :)

Jeśli chcecie zachęcić do głosowania osoby odwiedzające Waszego bloga (na Waszą pracę czy po prostu - do udziału w zabawie, nawet jeśli pracy nie zgłosiliście), możecie zamieścić u siebie baner, który dla Was przygotowałam:


Możecie go zalinkować gdziekolwiek, do swojego bloga, do tego posta lub bezpośrednio do posta z głosowaniem - jak uważacie.

Chyba na tyle spraw organizacyjnych :) Zapraszam do zabawy i powodzenia!

8 komentarzy:

 1. zagłosowałam na jedną pracę, strona się odświeżyłam i pod pozostałymi pisze no votes, więc nie wiem czy jeszcze na dwie mogę zagłosować?

  OdpowiedzUsuń
 2. ja jak zwykle się zgapiłam chociaż miałam coś swojego dodać, no ale... do trzech razy sztuka! ^^ a teraz lecę głosować i przeglądać te cudeńka :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Asiu, mi podobnie jak koleżance wyżej system pozwala oddać tylko jeden głos...

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziewczyny, u mnie wyświetlają się 3 głosy... Spróbujcie proszę , jeszcze raz, jeśli nadal występuje ten błąd to dajcie znać, będę nad tym pracować :)

  OdpowiedzUsuń
 5. sama w koncu zapomnialam wziac udzialu, to sobie chociaz zaglosowalam ;) oddalam 3 glosy

  OdpowiedzUsuń
 6. Asiu, dziękuję za miłe słowa :) A teraz lecę głosować. Mam już swoje faworytki :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń