poniedziałek, 30 grudnia 2013

Dziękuję!

Dziękuję za wszystkie życzenia, które dotarły do mnie poprzez bloga i mejl. Dziękuję Aśko za kartkę, jak zwykle mistrzowsko wykonaną:


I wiecie co? Wszystkim nam życzę wytrwałości, determinacji, wyobraźni i szczęścia w przyjaźni, by móc realizować plany i marzenia, tak jak udało się to Aśko i jej przyjaciółce Kai. Dziewczyny otworzyły w sieci swój sklepik Skrzydlate w kratę.

Z kolei Marcie i Alicji dziękuję za nagrodę w wygranym candy, która dotarła do mnie jeszcze przed świętami. Przepiękne gwiazdki, słodycze, serwetki, kolczyki - wielkie dzięki! Główna nagroda, czyli cudne gwiazdki na żywo prezentują się równie wspaniale, jak na blogu u Dziewczyn.

zdjęcie pochodzi z bloga Marty i Alicji

Kolejna wiadomość ode mnie jest taka, że już 1 stycznia zapraszam Was w moje skromne blogowe progi, bo tym razem to ja będę robić prezenty! Szykuje się niespodziankowe rozdawnictwo, mam nadzieję, że dołączycie!

8 komentarzy:

 1. Ależ cudne frywolitki!
  Kochana w nadchodzącym roku, życzę Ci tyleż samo sił i pasji, co w poprzednim! I dużo szczęścia(nie tylko w rozdaniach blogowych) i miłości :)
  Pozdrowionka i buziaki, Aga

  OdpowiedzUsuń
 2. Super prezenty ;-) A ja Tobie, Asiu chcę złożyć najserdeczniejsze życzenia na Nowy Rok 2014, aby wena Ciebie nigdy nie opuszczała przede wszystkim ;))))

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne prezenty otrzymałaś. ;) Gratuluję wygranego candy i pozdrawiam! ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Miło jest otrzymywać i dawać :) Już się nie mogę doczekać, co fajnego dla nas przygotowałaś w nowym roku :) pozdrawaim z mojego drugiego bloga. Kasia z kiosc

  OdpowiedzUsuń
 5. Szczęśliwego Nowego Roku :)!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Asiu Zycze Ci Wszystkiego Najlepszego juz w tym Nowym 2014 Roku !!! :) Duzo Zdrowka i Usmiechu :) Pozdrawiam Cie Serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. piękne rzeczy dostałaś :)

  OdpowiedzUsuń