sobota, 28 marca 2015

Prezenty, prezenty...

Ręka do góry, kto lubi dostawać ładnie opakowanie prezenty? Ja lubię i lubię takie dawać :) Nie jakieś tam zwykłe torebki papierowe, które nie wymagają żadnego wysiłku. Po prostu lubię, kiedy widać, że obdarowujący włożył trochę wysiłku w zapakowanie upominku. Nie każdy może lubić zabawy manualne albo nie czuje do tego drygu, ale staranie też się liczy :)

Dzisiaj postanowiłam wyciągnąć z czeluści mojego komputerka kilka zapakowanych drobiazgów. Może akurat wybieracie do kogoś?

Coś bardziej w moim guście......coś bardziej stonowanego, stosownego do okazji...


...i coś bardziej klasycznego


A Wy, jak pakujecie prezenty?

5 komentarzy:

 1. Ja zawsze staram się zapakować ciekawie i inaczej niż w 'gotowca'. Ostatnio pokochałam papier pakowy, sznurek, guziki, piórka, karteczki i stemple. Wykorzystuję też gotowe torebki, ktore dostajemy. Wycinam z nich torebki, koperty. Myślę, że wtedy nawet skromny, mały prezencik robi się wyjątkowy.
  Pakowanie prezentów było tematem moich zajęć na praktykach studenckich:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja jeszcze lubie, jak zamowiony/kupiony przeze mnie produkt jest ladnie zapakowany. Taki prezent prawdziwy wtedy dla samej siebie ;)
   Nawet najprostsze rzeczy, np. materialy owiniete bibula :)

   Usuń
 2. Ja też lubię dostawać rzeczy ładnie zapakowane, a to się niestety rzadko zdarza. :c Sama staram się zazwyczaj coś wymyślić, a gdy zabraknie mi czasu, zawsze zawiążę gdzieś chociaż kokardkę. :D

  OdpowiedzUsuń