niedziela, 11 września 2016

Zaproszenia na chrzest

Nie ukrywajmy, że rękodzieło kosztuje - lub przynajmniej powinno. Jeśli dla kogoś stanowi to źródło utrzymania, musi policzyć zusy, podatki i inne koszty... jest ich mnóstwo. Przychodzi czas na zastanowienie, gdzie jest ten złoty środek - granica między tym, ile potencjalny klient jest skłonny zapłacić za daną rzecz a ceną i czasem jaki ponosimy, by tą rzecz wykonać. Spotkałyście się z pytaniami "dlaczego tak drogo?". A może "dlaczego tak tanio" ;)

***

Dlaczego o tym piszę? Poniżej przedstawiam mój kompromis w postaci drukowanych zaproszeń bez warstw i kosztownych dodatków. Po prostu urocza grafika idealna na roczek czy chrzest i pełna personalizacja środka zaproszenia. W rozsądnej cenie ;) Zapraszam do sklepiku

2 komentarze:

  1. Bardzo ładne, subtelne, miłe dla oka, inne niż masówka i w bardzo przystępnej cenie :) dziękuję Asiu też za wizytę i ciepłe słówka.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciężki temat. Oprócz pytania dlaczego tak drogo, opadaja mi ręce na zdanie "a w sklepie takie samo jest za..." Jak ktoś nie widzi, że to nie to samo to jak z nim rozmawiać?

    OdpowiedzUsuń