wtorek, 15 lutego 2011

Piaskownicowy czelendż

Od dawna odwiedzam różne blogi, podziwiam i wzdycham (dziwnym trafem - głównie scrapowe, chociaż sama nigdy ani jednego scrapa nie popełniłam). Jak widać po mikroskopijnej historii tego miejsca, dopiero kilka dni temu sama zebrałam się na odwagę, by bloga założyć, ale nadal głupio jakoś zabrać głos i komentować prace innych. Chyba nieśmiała jestem :)

Po raz pierwszy też postanowiłam wziąć udział w wyzwaniu. Na Art-Piaskownicy czelendż Anny-Marii z grą w kolory, których dotąd nie miałam okazji łączyć, chociaż zestaw jest piękny:


A moja interpretacja w postaci broszki wygląda tak:To tyle :)

7 komentarzy:

 1. Widziałam tę pracę w Art-Piaskownicy, od razu przyciąga wzrok. Jest fantastyczna!
  Czy to jest broszka, czy wisior? :)
  Dziękuję za udział w moim candy.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo dziękuję za miłe słowa :)
  Jest to broszka (dopiero teraz widzę, że tego nie napisałam i zaraz poprawię swój błąd), ale równie dobrze taki element mógłby stać się częścią naszyjnika.
  Serdecznie pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję zajęcia I miejsca! :)
  W pełni zasłużone!
  Broszka jest cudna!

  OdpowiedzUsuń
 4. Witaj!
  Rety masz BLOGA!!!!! Jakoś szukając w sieci filcu wpadłam na Twój album z pracami, pomyślałam wtedy - 'gdzie jest blog, pod jakim adresem?' oczywiście wtedy szukania poszły na marne... a dzisiejsze ogłoszenie wyników w Art Piaskownicy przyprowadziło mnie znów do Twoich prac.
  Gratuluję! wygranej i BLOGA! Ale najbardziej TALENTU:) Życzę by stale 'nigdy się nie nudziło':)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziewczyny, bardzo Wam dziękuję za komentarze! No a wyniki z Piaskownicy to przemiłe zaskoczenie, w końcu to mój debiut. Pewnie szczęście początkującego :)

  Ważko - jak dotąd galeria na Picasie służyła mi bardziej do zadokumentowania tego wszystkiego, co dotąd zrobiłam. W końcu to wszystko poszło w świat... Teraz zdobyłam się na odwagę, żeby założyć bloga :) I ja też mam nadzieję, że nie będzie mi się nudziło.

  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń