poniedziałek, 13 czerwca 2011

Moje SPA

Moja praca jest jak SPA
Solarium - osiem-dziewięć godzin na słońcu (ja nie cieszę się z letniej pogody)
Peelingi - piasek na stopach (plus mojej pracy - można chodzić boso. W pracy mam ze sobą trzy pary butów - sandały, trampki i kalosze)
Aromaterapia - to najbardziej problematyczny element mojej pracy - zapachy panów-pracowników fizycznych, którzy niekoniecznie codziennie się myją albo zmieniają robocze ubrania... Niekoniecznie też są trzeźwi. Upał tylko potęguje odczucia węchowe :)

Pozdrawiam Was serdecznie, dziękuję za wizyty i udział w candy!

8 komentarzy:

 1. ciekawy opis ;) 3maj się i o ile to możliwe również odpoczywaj...

  OdpowiedzUsuń
 2. No faktycznie opis ekstra SPA za darmo, tylko kto by takie chcial a zwlaszcza tych panow pijaczkow hehehe :) POchwal nam sie lepiej co teraz odkrywasz ciekawego i gdzie.

  OdpowiedzUsuń
 3. rajciu, niezłe SPA...
  Buziaki, Asiu :*

  OdpowiedzUsuń
 4. heheh, faaajne to Twoje SPA :D

  zapraszam na moje candy ;]

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie daj się tam :) Od dziecka marzyłam o tym, by być archeologiem, skończyłam na znienawidzonej polonistyce - okrutny los :) Jeśli chodzi o archeologię, to mój znajomy pracował na "wykopkach" w moim miescie, raz wraz z kolegami znalazł tam piękny, nienaruszony dzban. Oczywiście pokazali go swojemu przełożonemu, wziął go do rąk i trzasnął nim o ziemię, stwierdzając, że gdyby go zachowali, to prace przedłużyłyby się do roku, albo i dłużej. Ech, szkoda :) Pozdrawiam Cię serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 6. Chciałabym znaleźć naczynie w jednym kawałku - zdarzyło mi się to może raz. A tak dzień mija na zbieraniu ułamków ceramiki, krzemieni i kości, kopaniu, gracowaniu i rysunkach :) Pozdrawiam Was serdecznie i naprawdę tęsknię za "normalną" łącznością, aby móc zerknąć co tam u Was słychać.

  OdpowiedzUsuń
 7. hihi Fajne SPA
  Zapraszam na moje CANDY :)

  OdpowiedzUsuń
 8. i jak tam wykopki? masz już coś fajnego? :)

  a przy okazji zapraszam na cukierki http://by-lejdi.blogspot.com/2011/07/cuksy.html
  niby niewiele rzeczy przyda się do Twojej działalności, ale może akurat :)

  OdpowiedzUsuń