piątek, 3 czerwca 2011

Pożegnanie

Bez bicia przyznaję, że przez ostatni tydzień nie zrobiłam nic filcowego czy nawet sutaszowego. Nie, nie jest to jeszcze powód do likwidowania bloga - tytuł może być mylący :) Przez ostatni tydzień przygotowywałam się do dość długiego wyjazdu. Niestety, nie jadę odpoczywać, ale pracować na drugi koniec Polski. Co prawda zabiorę ze sobą filc, ale wiem, że ciężko będzie znaleźć czas na majstrowanie przez najbliższe 3 miesiące. Jeszcze gorzej będzie tam z internetem, chociaż mam nadzieję, że nie zamilknę na cały ten czas :)

Obiecuję jednak, że nie zostawię Was z niczym! Od dłuższego czasu chciałam urządzić drugie candy i może teraz byłby na to dobry moment? Co prawda długi czas oczekiwania, ale za każdy miesiąc nieobecności - dodatkowe losowanie :) Zaglądajcie więc w ciągu najbliższych 24 godzin, na pewno pojawi się notka.

Swoją drogą - mały konkurs z nagrodą w postaci dodatkowej szansy w losowaniu candy - czym się zajmuję? Podpowiadam: czynne uprawianie tego zawodu wiąże się z długimi wyjazdami, pracą na świeżym powietrzu, ale też po godzinach, przy biurku. Mieszka się najczęściej ze współpracownikami, trochę jak w akademiku :) Do pracy zabieramy obowiązkowo: prowiant, ołówek, gumkę, linijkę i papier A3. No, to kim jestem?

EDIT: Zagadka rozwiązana przez Kamino, szybko poszło :) Pozdrawiam!


9 komentarzy:

 1. geodeta? architekt? takie mi do głowy przychodzą zawody ;) Będziemy tęsknić za Tobą, gdy wyjedziesz, Asiu :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Buu, na tak długo? I to bez netu?? To gdzie Ty jedziesz? ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kojarzy mi się to z geodezją, albo spisujesz powierzchnie rolne yyy, tylko jak się to zwie! Szkoda, że nie będzie Cię tak długo, ale cóż, mam nadzieję, że powrócisz w wielkim stylu z miliardem arcyciekawych pomysłów, które zaskoczą każdego:) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję bardzo, jeśli ktoś zatęskni to będzie mi tym bardziej miło ;)

  Dziewczyny, dość blisko, ale to jeszcze nie to. Sprzęt podobny do geodezyjnego :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Architekt zwykły lub krajobrazu?
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Kamino, zgadłaś!!! Tym samym zagadka rozwiązana :) Zapraszam więc na zbliżające się candy, będziesz miała dwie szanse :) Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 7. Ale masz ekstra pracę :) cieszę się niezmiernie z dodatkowej szansy!
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 8. ojaaaaaaaaaa. ale mam nadzieję, że jednak jakiś internet się znajdzie i zajrzysz chociaż od czasu do czasu!
  udanego wyjazdu i sukcesów wykopaliskowych! :)

  OdpowiedzUsuń