wtorek, 12 lipca 2011

Filcowe zaległości

Muszę chyba uspokoić niektóre z Was, jako że pod postem o szkielecie spod porzeczek pojawiło się kilka zatroskanych głosów :) Moje Drogie, prawdopodobieństwo, że pod Waszą uprawą znajduje się nieboszczyk nie jest bardzo duże. No już prędzej jakieś martwe zwierzę zakopano, np. domowego pupila, który odszedł w słusznym wieku. Także nie martwicie się!

Tymczasem spieszę z nadrabianiem zaległości. Zamówienie to ciągnęło się za mną od marca - zanim poznałam wszystkie szczegóły, musiałam wyjechać do pracy, a szczęśliwe zakończenie nastąpiło jakieś 2-3 tygodnie temu.

Do znanej już "Piaskownicowej" broszki miałam dorobić dwie pary kolczyków i pierścionek. Z rozpędu pierścionki powstały dwa, nie mogłam się zdecydować, który lepszy, więc do nowej właścicielki trafiły oba. Zdjęcia kiepskie, robione w warunkach polowych, do tego nieumyślnie skasowałam jedno dość istotne, ale trudno :) Pokazuję, co zostało. Gdybym tylko wykonywała to zamówienie w domu, miałabym na pewno więcej przyjemności z tworzenia. A tak czasu było mało, więc starałam się w każdej wolnej chwili dokończyć rozpoczętą robotę. Szkoda, bo ta biżuteria miała w sobie to, co bardzo lubię - kolory i element nowości, wcielanie w życie cudzego pomysłu. Zawsze jest strach, że może się nie spodobać, ale udało się i klientka była zadowolona.


Pozdrawiam Was serdecznie i bardzo cieszę się z mojego powrotu! :)


P.S. Gdyby ktoś jeszcze nie wiedział, to u Lejdi super cukierasy do wzięcia. Tyle tam cudeniek, że jedno wspanialsze od drugiego :)

8 komentarzy:

 1. ale słodkie, słodkie biżu :) A zdjęcia wcale nie są kiepskie - wszystko widać i o to chodzi ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. super kolorki - idealne na lato! ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale słodkie zawijańce:)Pozdrawiam ciepło:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię te Twoje kolorowe filcowe cudeńka!

  OdpowiedzUsuń
 5. No to witaj w domu!
  A mnie właśnie w domu nie ma.
  Super kolczyki i pierścionki też, obydwa.

  OdpowiedzUsuń
 6. Sama radosc!!! Piekne pierscionki.

  OdpowiedzUsuń
 7. Wow - those colors are amazing. I'm especially in love with that brooch. Lovely and oh so pretty!

  OdpowiedzUsuń