wtorek, 7 maja 2013

Kooperacja

Czas na drugą kartkę ślubną. Właściwie nie była to tylko kartka - było to pudełeczko, którego niezwykle ważną część stanowiły magnesy, wykonane przez Kasię. Muszę więc napisać coś o kolejności powstawania poszczególnych elementów - najpierw były magnesy, potem kartka, która miała stanowić kolorystyczne nawiązanie, na końcu także wieczko pudełka zyskało podobną szatę graficzną. Całość prezentowała się tak:W gąbce wycięłam miejsca na magnesy, żeby nie przesuwały się i były zabezpieczone:


Na kartce wykorzystałam wykrojnikowe esy-floresy, które kiedyś dostałam od Aśko. Pomalowałam je na brudnożółty kolor i nie przykleiłam zbyt dokładnie - chciałam, żeby odstawały. Pomalowałam też ramkę:


Niewiele elementów, ale kolory sprawiają, że wszystkiego wydaje się tu pełno. Co o tym myślicie?

19 komentarzy:

 1. Fajnie to pudełko wyszło :) Kartka też ładna, chociaż chyba postawiłabym już na prostą czcionkę, bo trochę faktycznie za dużo tego. Bardzo fajnie to przeszycie wygląda - subtelny akcent, ale dużo uroku dodaje :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pięknie!
  Całość jest fantastyczna.

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajnie w całości :) Dobry pomysł z tą gąbką, szkoda, że ja jestem taka leniiiiiiwaaaa ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. sama jestem posiadaczką jednego magnesu - ptaszka od Kasi i od dłuższego czasu zdobi lodówkę :) może skusisz się na wymiankę recyklinogową, która organiuzuję?

  OdpowiedzUsuń
 5. Piekny prezent :):) Pieknie wyglada pudeleczko ,karteczka jak i magnesy :) Suuper prezent :) Pozdrawiam Cie Serdecznie :) Agnieszka

  OdpowiedzUsuń
 6. Wyszło rewelacyjnie, fajny pomysł na ślubną pamiątkę :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo oryginalnie i kolorowo. ;)) Twoje kartki ślubne są najlepsze :D

  OdpowiedzUsuń
 8. i pięknie wyszło, kolorystycznie , nie przegadana kartka, wszystko takie ,,akuratne,, i pasujące do magnesowych ptasiorów :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Widać, ile serducha zostało włożone. =)

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo fajnie to wyszło - soczyscie i kolorowo. Moze trochę nietypowa kolorystyka na ślub, ale nie uważam tego za wadę - za wielka zaletę natomiast uważam spójność (także kolorystyczna) całego prezentu. Gałązki na wieczku są piękne.

  OdpowiedzUsuń
 11. jest cudowna! świetne, energetyczne połączenie kolorów!

  OdpowiedzUsuń
 12. świetna :) cudne kolory :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Sliczna kartka :) Pomysl na miarke do makaronu super :)

  OdpowiedzUsuń