poniedziałek, 9 grudnia 2013

Szaro-bura a jaka ładna :)

Nie wiem jak Wy, ale ja lubię proste pakowanie prezentów, najlepiej w szary papier. Ekologiczny, a do tego stanowi świetne tło dla ewentualnych dodatków czy dekoracji - najlepiej kolorowych. Świetnie nadają się do tego papierowe torebki, których kiedyś używano w charakterze dzisiejszych foliówek. Ja nie miałabym nic przeciwko ich powrotowi.

No właśnie, powracają, ale ostatnio raczej do łask scraperek i rzeszy rękodzielników. Bo stanowią nie tylko świetną bazę papierowych prac, ale także prosty sposób na pakowanie upominków. Ja zapakowałam w ten sposób pokazywanego kiedyś małpomisiopiesokota, użyłam torebki i sznurka dostarczonego przez Fox in a Box.
Czuję, że tegoroczne prezenty świąteczne też opakuję w szary papier. A Wy?
Udanego poniedziałku!

12 komentarzy:

 1. Uwielbiam tak pakowane prezenty!

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakie ładne wyszło! Kółeczka dopasowane do malpiszonka :)
  Mnie sie dusza rwie do "barokowych" opakowań, wiec nawet na szarym papierze przybijam mnóstwo pieczątek, maluje wzorki itp i wiąże wielkie kokardy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja również uwielbiam ten papier:) pamiętam, że jak byłam mała mama kupowała mi frytki w takiej torebce:) ale one smakowały rewelacyjnie:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Opakowanie proste, a efektowne, wiązanie super. U mnie w tym roku brązowy papier pakowy na pewno będzie w użyciu przy pakowaniu prezentów... ba nawet już jest, nwet na blogu pokazywałam już kilka inspiracji więc zapraszam, może okażą się przydatne :) pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
 5. mnie się też takie opakowanie bardziej podoba niż te wszystkie foliowane paki. I wbrew pozorom wcale nie wymaga wielu ozdób, żeby naprawdę fajnie wyglądać.
  myślę, że koperty do kartek też by się takie sprawdziły :)

  OdpowiedzUsuń
 6. też mam ochotę na podobny kolor, z tym że na kartoniki

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja już nawet kilka tak spakowałam :)

  OdpowiedzUsuń
 8. te zwykłe torebki robią się powoli niszowe... scraperki je powykupywały i tearz albo ni ma albo drogie...;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Takie opakowania są najfajniejsze. Ostanio pani w sklepie się bardzo dziwiła jak poprosiłam o szary, zwykły papier do opakowania prezentów.

  OdpowiedzUsuń
 10. ja również wole prostotę formy :) taki papier wygląda dobrze z każdą kokardką i każdym dodatkiem :)

  OdpowiedzUsuń
 11. zawartość prezentu fantastyczna, i bardzo pomysłowe ozdobienie, faktycznie taki szary papier daje dużo możliwości

  OdpowiedzUsuń