piątek, 7 września 2012

Dziecięca kartka

Moja szkolna koleżanka urodziła niedawno córeczkę, a ponieważ rzadko mam okazję robić kartkę dziecięcą, tym bardziej ochoczo skorzystałam z zawartości mojej teczki :)

Chorągiewki ze skrawków kolorowych papierów, czcionka drukowana i wycinana, papiery ILS i machająca dziewczynka z katalogu z biżuterią dziecięcą znanej marki. Swoją drogą to, co widziałam w tym katalogu wstrząsnęło mną niezmiernie, bo małe dzieci obwieszone złotymi kolczykami, bransoletkami i łańcuszkami to dla mnie przesada! Ale obrazki w środku były ładne :)

Motyw oczywiście przyklejony na tekturkę i wycięty - opisałam to w ostatnich środowych mykach.Kartka wydaje mi się niezmiernie optymistyczna, a Wam?

9 komentarzy:

 1. optymistyczna i ślicznie wykonana :)

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. suuuper. widziałam na blogach całe masy kartek dziecięcych i żadna nie była podobna do tej. zawsze są to jakieś koroneczki, pastele i kwiatuszki. a Ty zrobiłaś coś naprawdę dziecięcego, wesołego i przyjemnego w oglądaniu. rządzisz!

  OdpowiedzUsuń
 3. Czadowa!! I rzeczywiście optymistyczna :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładna kartka :) Dzięki Twoim radom postanowiłam zacząć zbierać takie wycinki z gazet, może wrócę do robienia kartek
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. też bym chciała dostać taką fajową kartkę:)

  OdpowiedzUsuń
 6. optymizm z niej bije już z daleka, Asiu :) piękna!

  OdpowiedzUsuń
 7. Karteczka jest bardzo optymistyczna, a ja wciąż u Ciebie podziwiam, że z różnych skrawków o których ja bym nie pomyślała robisz takie fajne karteczki :)

  OdpowiedzUsuń