wtorek, 4 grudnia 2012

Kiedy na św. Barbarę błoto, będzie zima jak złoto

Czyli jedna z wielu wersji tego przysłowia :) Jaka pogoda u Was? Śniegu na święta chyba nie będzie, jeśli wierzyć przysłowiu :)

Kartka bardziej "na bogato" niż wczoraj, ale nadal składkowo-recyklingowo. Napis drukowany tym sposobem, a  jeśli niczego nie pomyliłam to papier i serwetka od Aśko, a duże zielone liście i żółte kwiatki od Andape. Białe natomiast wykonane z pomocą tego tutorialu.
Muszę się Wam przyznać, że większość kartek, które robię są zupełnie nie w moim stylu. Dziwne, że sama kartki z taką ilością kwiatów wcale nie chciałabym dostać, a z myślą o innych wykonuję właśnie takie. Sama najbardziej lubię "śmieciowe" i "bałaganiarskie", więc skąd to się bierze?!

7 komentarzy:

 1. Pewnie probujesz je dopasować do gustu odbiorcy i nie chcesz zeby "smieciowe i balaganiarskie " ktoś odebrał jako niestaranne :) poza tym czasem warto zrobic coś wbrew sobie - to rozwija :)
  Ta kartka jest bardzo elegancka, spodoba sie !

  OdpowiedzUsuń
 2. NO ja właśnie jestem zadziwiona wielce, patrząc na tę kartkę.. Bo ona jakby nie Twoja.... Choć śliczna :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Karteczka baardzo ladna i elegancka :) Czasami chyba tak jest ,ze robimy cos wbrew sobie ,ale i to prawda to nas rozwija. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczne, urocze, choć osobiście wolę śmieciowe, takie bardziej w Twoim stylu właśnie

  OdpowiedzUsuń
 5. Jestem pod OGROMNYM wrażeniem karteczek! Są pfrześliczne ;)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. piękne i dopracowane są Twoje karteczki, kwiatki na kartkach zawsze są na topie - może dlatego właśnie je robisz!Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 7. Asiu, karteczka jest naprawdę śliczna, ja tam lubię kwiatki, chociaż ostatnio coraz bardziej różne geometryczne wzory mi się podobają. I powtórzę za poprzednimi komentatorkami, że tworzenie czegoś innego, w stylu który nie do końca nam pasuje jest twórcze i rozwijające.

  OdpowiedzUsuń