poniedziałek, 3 grudnia 2012

Barbary nr 1

Barbary to chyba jedne z huczniej obchodzonych imienin. Ciekawe, czy bez względu na datę urodzin, każda Basia na datę imienin wybiera 4 grudnia?

Pierwsza Barbarowa kartka, którą pokażę dzisiaj, ma mocno składkowy charakter. Różowy papier i wykrojnikowy owal od Moniki-veny7, a ornamentowy, kwiatowy wykrojnik od Aśko. Ja natomiast dołożyłam przeszycia, kwiaty i napis wydrukowany metodą, którą pokazywałam zresztą dokładnie na tym przykładzie w środowych mykach. Skromnie, żeby też poczta polska nie zniszczyła jej zbytnio w transporcie, chociaż i tak ciekawi mnie stan kwiatów, które ze względu na swój spory rozmiar dość mocno wystawały.Życzę Wam udanego poniedziałku, mam nadzieję, że rozpocznie wspaniały, grudniowy tydzień :)

9 komentarzy:

 1. W czasach mojego dzieciństwa i młodości nawet nie wiedziałam,że mogę obchodzić imieniny w innym dniu roku. w dostępnych kalendarzach była tylko jedna Barbara.
  Gdybym wiedziała o innych możliwościach na pewno nie zgodziłabym sie obchodzić ur, im, Mikolaja i Gwiazdkę w tym samym miesiącu!!!!
  Kartka

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo elegancka kartka. Z moich doświadczeń wynika, ze poczta potrafi sobie czasem poradzić z naprawdę grubasnymi kartkami a potrafi polec przy dostarczeniu zwykłej widokowki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. cudna jak zawsze! szkoda, ze ja takich nie dostaje ha,ha,ha :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wyszla pieknie :)Mam nadzieje ,ze dojdzie do Cioci w nienaruszonym stanie :) Tak pieknie jak teraz ja widze :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. idealna ! :) Moja babcia też obchodzi imieniny ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. ładna kolorystyka, bardzo elegancka kartka

  OdpowiedzUsuń
 7. Śliczna, romantyczna karteczka. Jak włożysz ją w bąbelkową kopertę nic nie powinno się stać, ale oczywiście i niestety ryzyko zawsze istnieje. Zawsze mam podobny ból głowy kiedy wysyłam kartki z dużą ilością różności - coś odpadnie czy dojdzie w jednym kawałku? :)

  OdpowiedzUsuń
 8. I znów praktyczne zastosowanie Twojego wykrojnikowego myku :) Piękne kwiatuszki, jak bukiecik :)

  OdpowiedzUsuń